Round 1

1. Grand Rapids – OL Chris Schleuger (Call Ups)
2. Denver – OL Eric Browne (Fire)
3. Anchorage – WR Jake Bofshever (Beavers)
4. Anaheim – WR Francis Owusu (Beavers)
5. Myrtle Beach – OL Jackson Scott-Brown (Daredevils)
6. Houston – RB Keith Ford (Free Agent)
7. Iowa – QB Ricky Stanzi (Regulators)
8. Cleveland – WR Corey Coleman (Fire)
9. Tampa Bay – QB Thomas Woodson (Colonials)
10. Richmond – WR Kevin Kassis (Sharks)
11. Nuevo Leon – DB Donnie Miles Jr (Free Agent)
12. Las Vegas – K Stevie Artigue (Fire)
13. Milwaukee – Pass
14. Beantown – OL Salesi Uhatafe (Free Agent)
15. Toledo – K Griffin Trau (Daredevils)
16. Pensacola – DB Brandon Niemeier (Daredevils)

Round 2

1. Grand Rapids – DL Conor Sheehy (Daredevils)
2. Denver – WR Connor Iwema (Beavers)
3. Anchorage – WR Tyler Scalzi (Daredevils)
4. Anaheim – RB Loren Easly (Beavers)
5. Myrtle Beach – OL Michael Rodriguez (Fire)
6. Houston – K Christian Witchey (Sea Kings)
7. Iowa – RB David Tann (Daredevils)
8. Cleveland – RB James Johannesson (Daredevils)
9. Tampa Bay – DB Xavier Rowe II (Beavers)
10. Richmond – DL Meshak Williams (Fever)
11. Nuevo Leon – RB Antonio Wimbush (Surf)
12. Las Vegas – DL PJ Johnson (Surf)
13. Milwaukee – Pass
14. Beantown – DL Brian Womac (Mafia)
15. Toledo – QB Ed Crouch (Colonials)

Round 3

1. Grand Rapids – WR Kenneth Walker III (Pronghorns)
2. Denver – RB DeShawn Waller (Sharks)
3. Anchorage – LB Brad Zaffram (Colonials)
4. Anaheim – OL Travis Krall (Fire)
5. Myrtle Beach – WR Vinny Papale (Daredevils)
6. Houston – WR Michael Wynn Jr (Ragin’ Registers)
7. Iowa – LB Von Wooding (Mafia)
8. Cleveland – LB Garret Dooley (Fever)
9. Tampa Bay – QB Nick Fitzgerald (Sharks)
10. Richmond – LB Gunnar Scholato (Pronghorns)
11. Nuevo Leon – LB Silas Stewart (Surf)
12. Las Vegas – Pass
13. Milwaukee – Pass
14. Beantown – K Johnny Davidson (Free Agent)

Round 4

1. Grand Rapids – DL Ethan Steinbacher (Beavers)
2. Denver – WR Nick Basquine (Ragin’ Registers)
3. Anchorage – OL Nolan Kern (Sea Kings)
4. Anaheim – DL Leo Pamphile (Ragin’Registers)
5. Myrtle Beach – DB Herb Waters (Beavers)
6. Houston – DB Ivan Milliken (Surf)
7. Iowa – WR Nick Easley (Sea Kings)
8. Cleveland – DB Jalin Burrell (Fever)
9. Tampa Bay – WR Matt Sewall (Daredevils)
10. Richmond – RB Blake Morgan (Mafia)
11. Nuevo Leon – DL Sean Brown (Surf)
12. Las Vegas – Pass

Round 5

1. Grand Rapids – K Nicholas Conte (Surf)
2. Denver – LB Austin Paulhus (Colonials)
3. Anchorage – WR Chris Ellington (Colonials)
4. Anaheim – LB Jack Hockaday (Sea Kings)
5. Myrtle Beach – DL Caleb Azubike (Beavers)
6. Houston – DL Parker Bass (Fire)
7. Iowa – DB Corey Kennedy (Daredevils)
8. Cleveland – DL Devon Anderson (Colonials)
9. Tampa Bay – OL John Gallina (Surf)
10. Richmond – WR Erik Henneman (Surf)
11. Nuevo Leon – LB Ty Schwab (Fever)

Round 6

1. Grand Rapids – DB Kyle Hegedus (Daredevils)
2. Denver – DL Peter Lejawa (Ragin’ Registers)
3. Anchorage – LB Gabriel Sewell (Regulators)
4. Anaheim – DB Dravious Wright (Ragin’ Registers)
5. Myrtle Beach – DB Kyle Hall (Free Agent)
6. Houston – LB Luke Sawicki (Mafia)
7. Iowa – DL Drequan Brown (Colonials)
8. Cleveland – WR Andrew Jamiel (Snappers)
9. Tampa Bay – DL Aymiel Fleming (Regulators)
10. Richmond – K Yahia Aly (Beavers)
11. Nuevo Leon – WR JoJo Gause (Regulators)

Round 7

1. Grand Rapids – WR Hutch White (Pronghorns)
2. Denver – OL Boone Myers (Colonials)
3. Anchorage – WR Logan Armontrout (Colonials)
4. Anaheim – QB Jace Hammack (Daredevils)
5. Myrtle Beach – LB Antonio Wabanimkee (Fire)
6. Houston – RB Rodrick Williams Jr (Fire)
7. Iowa – DB Rashad Robinson (Sea Kings)
8. Cleveland – QB JT Barrett (Snappers)
9. Tampa Bay – RB Caleb Kinlaw (Fever)
10. Richmond – DL Darrin Greenfield (Surf)
11. Nuevo Leon – QB Connor Kaegi (Surf)

Round 8

1. Grand Rapids – LB Jordan Fehr (Sea Kings)
2. Denver – DB Momodou Mbye (Beavers)
3. Anchorage – RB Damon Cox (Sea Kings)
4. Anaheim – WR Cole Spieker (Daredevils)
5. Myrtle Beach – WR Malachi Jones (Snappers)
6. Houston – WR Allenzae Staggers (Fire)
7. Iowa – DB Cameron Glenn (Sea Kings)
8. Cleveland – WR David Meza (Colonials)
9. Tampa Bay – LB Jamal Ware (Fire)
10. Richmond – OL Breontae Matthews (Fever)
11. Nuevo León – DL Brandon Carswell (Beavers)

Round 9

1. Grand Rapids – RB Cade Carney (Pronghorns)
2. Denver – Pass
3. Anchorage – DB Michael Junker (Pronghorns)
4. Anaheim – OL Jerron Searles (Surf)
5. Myrtle Beach – QB Verlon Reed Jr (Beavers)
6. Houston – QB Seth Suida (Colonials)
7. Iowa – RB Darian Green (Fire)
8. Cleveland – RB Ben Sieczkowski (Knights)
9. Tampa Bay – Pass
10. Richmond – Pass

Round 10

1. Grand Rapids – DB Trevor Cox (Pronghorns)
2. Denver – Pass
3. Anchorage – WR Dylan Stapleton (Pronghorns)
4. Anaheim – DL Angelo Garbutt (Fire)
5. Myrtle Beach – RB Sei-J Lauago (Beavers)
6. Houston – DL Savohn Hunt  (Fire)
7. Iowa – QB Colin McGovern (Daredevils)
8. Cleveland – WR Raphael Leonard (Snappers)
9. Tampa Bay – Pass

Round 11

1. Grand Rapids – DB Eric Mitchell Jr (Cougars)
2. Denver – Pass
3. Anchorage – QB Nate Ketteringham (Sea Kings)
4. Anaheim – DB Mayomi Olootu (Beavers)
5. Myrtle Beach – OL Nick Nixon (Fever)
6. Houston – OL Kaiden Crawford (Ragin’ Registers)
7. Iowa – OL Wesley Senn (Cougars)
8. Cleveland – OL Brian Trujillo (Sea Kings)
9. Tampa Bay – Pass

Round 12

1. Grand Rapids – DL Tyler Lamica (Pronghorns)

Round 13

1. Grand Rapids – DL Mason Newton (Daredevils)

Round 14

1. Grand Rapids – K Cole Murphy (Sharks)

Round 15

1. Grand Rapids – LB Anthony Stubbs (Pronghorns)

Round 16

1. Grand Rapids – LB Josh Hettiger (Beavers)

Round 17

1. Grand Rapids – QB Joseph Czelusniak (Pronghorns)

Round 18

1. Grand Rapids – RB Justin Stockton (Ragin’ Registers)